دانلود حل المسائل و پروژه

دانلود حل المسائل و پروژه

دانلود پروژه و حل تمرین و گزارش کارآموزی و تحقیق و مقاله و جزوه و کتاب

نظرسنجی سایت

رشته تحصیلی شما؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 504
  • بازدید دیروز : 562
  • بازدید کل : 497354

دانلود پروژه بررسی عددی اختلاط سیالات غیر نیوتنی در میکرو میکسرهاي جریان چرخشی


دانلود پروژه بررسی عددی اختلاط سیالات غیر نیوتنی در میکرو میکسرهاي جریان چرخشی

دانلود پروژه بررسی عددی اختلاط سیالات غیر نیوتنی در میکرو میکسرهاي جریان چرخشی

 

تعداد صفحات: 100

فرمت: word

 

هدف از این پروژه طراحی و بهینه سازي میکرومیکسر غیر فعالی است که با استفاده از تکنیک هاي حرکت نامنظم و جریان چرخشی اختلاط دو جریان سیال را بهبود میبخشد. از روش حجم محدود براي شبیه سازي و مدل کردن پدیده هاي حاکم بر جریان استفاده شده است. آب به عنوان سیال نیوتنی و محلول آبی CMC به عنوان سیال غیر نیوتنی به عنوان سیال کاري در نظر گرفته شدهاند .رفتار سیال غیر نیوتنی با استفاده از مدل توانی مدلسازي شده است. ابتدا میکرومیکسر تی - شکل مدل شده و نتایج بدست آمده با نتایج تجربی و عددي معتبر مقایسه شدند. سپس هندسه مورد نظر با سیال عامل آب شبیه سازي شد. براي بهبود اختلاط ،پارامترهاي هندسی از جمله شکل، قطر هیدرولیکی و طول کانال بررسی شدهاند .

کارائی سیستم به لحاظ شاخص اختلاط، افت فشار و میزان کاهش اندازه میکسر بررسی شده است. براي هندسه هاي انتخاب شده با خواص سیال غیر نیوتنی، شبیه سازي انجام شد و نتایج در جداول مربوطه طبقه بندي شدند. میکرومیکسر با کانال دایرهاي بدلیل تشکیل جریان چرخشی و میکرومیکسري با کانال مثلثی بدلیل تشکیل گردابه ها در گوشه هاي میکسر راندمان بالایی دارند. وجود بفل در کانال خروجی موجب تضعیف جریان چرخشی شده و راندمان میکسر را کاهش میدهد.

 

 


مبلغ قابل پرداخت 14,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

در صورت هرگونه مشکل در دانلود فایل ها به پشتیبانی سایت مراجعه کنید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما